DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ I USŁUG DORADCZYCH

Czy są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami prawnymi bądź usługami doradczymi (w tym także wdrożenia RODO)?

Prawdopodobnie przysługuje Państwu dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (od 80 do nawet 100%)- prosimy o kontakt, dokonamy bezpłatnej weryfikacji.

ETAP 1 : WYBÓR SZKOLENIA/USŁUGI DORADCZEJ

Wyboru szkolenia można dokonać w oparciu o ofertę dostępną na naszej stronie www, zwartą w folderze oraz przygotowaną specjalnie dla zainteresowanego klienta.

https://turczaszkolenia.pl/oferta/

ETAP 2 : KONTAKT Z NAMI

Prosimy o przekazanie informacji na temat preferowanego szkolenia, docelowej liczby osób i innych niezbędnych szczegółów.

https://turczaszkolenia.pl/zapis

ETAP 3 : OTRZYMANIE KOMPLETU INFORMACJI

Przekażemy Państwu informacje, które pozwolą na złożenie wniosku.

ETAP 4 : PRZESŁANIE DOKUMENTÓW DO OPERATORA

Składają Państwo wnioski za pośrednictwem swojego Operatora do PARP. W zależności od województwa działalności Państwa Spółki, obowiązują różne okresy na złożenie dokumentacji. W niektórych regionach zapis musi być dokonany nie później niż 30 dni przed szkoleniem, w innych natomiast ogłaszane są konkretne okresy na składanie wniosków.

ETAP 5 : PODPISANIE UMOWY Z OPERATOREM

Podpisanie umowy to tylko formalność. Zazwyczaj są one wysyłane za pośrednictwem poczty na adres korespondencyjny Spółki.

ETAP 6 : REALIZACJA SZKOLENIA

Szkolenie odbywa się w ustalonym terminie. Po szkoleniu zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie ankiety oceniającej jakość naszych usług.

ETAP 7 : ROZLICZENIE Z OPERATOREM

W zależności od regionu pieniądze są przekazywane z góry (przed szkoleniem) bądź dokonywany jest zwrot ustalonego procentu ceny szkolenia (w większości województw – 80%).

O DOTACJACH

 

Program dotacji na szkolenia specjalistyczne oraz usługi doradcze realizowany jest w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Dystrybucją środków z Europejskiego Funduszu Społecznego zajmują się wyznaczone w każdym województwie Podmiotowe Systemy Finansowania (tzw. Operatorzy). Główną zaletą programu dotacji jest proste i szybkie finansowanie usług szkoleniowych, indywidualnie dobranych do potrzeb rozwojowych osób prywatnych, przedsiębiorców oraz ich pracowników.

Rozwiń swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów!

Pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Administratorem danych osobowych jest TURCZA.EDU.PL Sp. z o.o. KRS: 0000811692, ul. Grochowska 56. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie https://turcza.edu.pl/odo/.

   

  TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

  NIP : 945-189-28-38

  Telefon: +48 61 666 37 60 | +48 607 990 838
  E-mail: kancelaria@turcza.com.pl
  szkolenia@turcza.com.pl

  Oddział Poznań

  ul. Palacza 144
  60-278 Poznań

  Godziny otwarcia:
  pon - pt - 9:00-17:00

  Oddział Warszawa

  ul. Królewska 16
  00-103 Warszawa

  Godziny otwarcia:
  pon - pt - 9:00-17:00

  Oddział Leszno

  ul. Niepodległości 49
  64-100 Leszno

  Godziny otwarcia:
  pon - pt - 9:00-17:00

  ZNAJDŹ NAS

  TURCZA.edu.pl

  Turcza.edu.pl
  ul. Grochowska 56, 60 – 347 Poznań

  O nas

  Kancelaria TURCZA od ponad 12 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania szkoleniowo-doradcze z zakresu szeroko pojętego prawa i tematyki prawnej oraz zapewnia dostęp do najwyższej jakości usług dopasowanych do potrzeb Klientów.

  Zapraszamy również na stronę internetową Kancelarii: turcza.com.pl

  Copyright © 2022 TURCZA Kancelaria Radców Prawnych. All rights reserved.