O Kancelarii

Oferta szkoleń prawnych

Wiedza z pewnego źródła

znajomość prawa to cenna przewaga

Warsztaty i szkolenia prawne prowadzone są przez praktyków, czyli radców prawnych na co dzień doradzających, opiniujących, biorących udział w procesach sądowych czy negocjacjach biznesowych.

Słowem wstępu

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych świadczy na rzecz przedsiębiorców kompleksową, stałą i profesjonalną obsługę prawną we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Wieloletnie doświadczenie naszego Zespołu Kancelarii, które związane jest z obsługą wymagających klientów biznesowych, daje gwarancję wyboru najlepszych rozwiązań i rzetelnej pomocy prawnej.

Kancelaria prowadzi szkolenia, seminaria i warsztaty dla właścicieli firm, kadry kierowniczej oraz innych pracowników i ekspertów. Pozwalają one na poszerzenie wiedzy z zakresu regulacji prawnych, a tym samym ograniczenie powstawania w obrębie działalności biznesowej sytuacji niejasnych i konfliktowych.

Organizowane są ponadto szkolenia z zakresu biznesowego i prawniczego języka angielskiego (Legal English), które adresowane są nie tylko do przedsiębiorców, ale również do prawników pracujących na co dzień w innych kancelariach oraz działach prawnych (w charakterze prawników in house). Szkolenia te cieszą się niezmiennie rosnącą popularnością.

W sprawach prawnych naszych Klientów jesteśmy ich prawNą ręką w biznesie – non-stop dostępną (od ręki), wspierającą, trwale związaną z organizacją Klienta i przede wszystkim pewną i godną zaufania.

międzynarodowe stowarzyszenie międzynarodowe stowarzyszenie prawnicze
The Law Firm Network

612 mln zł

wartość
przeprowadzonych transakcji

1662

postępowań sądowych
i sądowo-administracyjnych w toku

343

transakcji zrealizowanych
na nieruchomościach

>310

ilość założonych,
w tym obsługiwanych spółek

Działalność szkoleniowa

PRAKTYCZNA I AKTUALNA WIEDZA PRAWNA

Nasi trenerzy pracują na co dzień w zawodach adwokatów i radców prawnych. Świadczą stałą obsługę prawną na rzecz podmiotów działających w wielu obszarach gospodarki oraz o zróżnicowanym zasięgu terytorialnym. Dzięki takiemu doświadczeniu przekazują wiedzę aktualną i praktyczną, która znajduje realne zastosowanie w toku prowadzonych działalności.

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH (PARP)

Kancelaria posiada uprawnienia pozwalające dofinansowywać prowadzone szkolenia z funduszy unijnych z programu BUR Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Zapewniamy dostęp do materiałów poszkoleniowych, książek i innych przydatnych publikacji.Wskazujemy również, gdzie szukać wiedzy w przyszłości i jak zweryfikować aktualny stan prawny.

NASTAWIENIE NA JAKOŚĆ

Podstawą naszego działania jest merytoryczna i wysoka jakość szkoleń.

Doradzamy klientom biznesowym niezależnie od skali przedsięwzięcia obsługując zarówno spółki giełdowe, jak i firmy z sektora MŚP.

Certyfikat potwierdzający jakość szkoleń – Standard Usług Szkoleniowych SUS 2.0 (DEKRA)

Kancelaria posiada certyfikat SUS 2.0, który potwierdza zachowanie najwyższych standardów zarządzania i świadczenia usług szkoleniowo-rozwojowych.

Standard został wypracowany przez branżowych ekspertów z Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification Sp. z o.o.

Rozwiń swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów!

Q&A

Czy na nasze szkolenia można uzyskać dofinansowanie?

Tak, Kancelaria posiada wpis w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Wszystkie szkolenia mogą zostać dofinansowane - przykładowo w Wielkopolsce jest to 80% wartości szkolenia (do 3.000 zł). 

Ile osób może wziąć udział w szkoleniu?

Wszystko zależy od konkretnego szkolenia. Skomplikowana materia wymaga odpowiedniego skupienia i indywidualnego podejścia dlatego warto by grupy nie były zbyt liczne. Ilość uczestników na szkoleniach zamkniętych ustalana jest indywidualnie.  

Jak załatwić formalności związane z uzyskaniem dofinansowania?

Wypełnienie dokumentów nie jest skomplikowane, ale chętnie pomożemy i wspólnie zorganizujemy niezbędne formalności. 

Czy szkolenie może odbyć się w formie internetowego webinaru?

Tak. Wprowadziliśmy nowe rozwiązanie szkoleniowe – internetowe webinary. Od teraz każde z naszych szkoleń może zostać przeprowadzone w wygodnej formie on-line w odpowiadającym Państwu terminie. 

Czy szkolenie otwarte może odbyć się w innym terminie niż podane jest to w kalendarzu?

Oczywiście, szkolenia odbywają się regularnie. Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniem w formule otwartej, a nie widzą Państwo dogodnego dla siebie terminu prosimy o kontakt. Postaramy się ustalić dodatkowy, odpowiadający Państwu termin. 

Czy istnieje możliwość zorganizowania szkolenia prawnego o innej tematyce?

Tak, oczywiście. Nierzadko tematy szkoleń powstawały we współpracy z naszymi Klientami, którzy zgłaszali zapotrzebowanie na konkretne szkolenie. W takiej sytuacji prosimy o kontakt.